Teams Directory

2024 - 2025
NameAge GroupBirth YearLevelCoachCoach EmailManagerManager Email
9U AA (Mordaci)9U2016AAJeff MordaciRosi Statt
9U AAA1 (Watters)9U2016AAAKevin WattersSarah Pelusio
9U AAA2 (Deer)9U2016AAAMichael DeerTracy Deer
10U (Jasie)10U2014 & 2015HousePhilip RuppElizabeth Rupp
10U (Juskiw)10U2014 & 2015HouseAndrew JuskiwKellie Greenberg
10U (Nolan)10U2014 & 2015HouseKrista NolanSabrina Kalpin
10U (Plattos)10U2014 & 2015HouseJeff PlattosSavannah Spencer
10U (Shepard)10U2014 & 2015HouseErik ShepardCATHERINE MOORE
10U AA1 (Rawden)10U2014AANick RawdenJenn Knapp
10U AA2 (Pelligra)10U2014AAMark PelligraGina Gage
10U AAA (Thering)10U2014AAASteve TheringSteven Newman
10U Girls 1 (Stephens/Sousa)10U2013 & 2014GirlsMitch Stephens | Trevor Sousa | kaitlyn Sousa
10U Girls 2 (Cummings)10U2013 & 2014GirlsTim CummingsNicole Cummings
11U AA1 (Teeter)11U2013AARyan TeeterAshley Teeter
11U AA2 (Burritt)11U2013AAK.C. Burritt Brandie CAIN
11U AAA (Schwind)11U2013AAAGreg Schwind Gina Gage
12U (Arnold)12U2012House Justen ArnoldJen Young
12U (Clune)12U2012HouseRyan CluneErin Phalen
12U (Rupp)12U2012HousePhilip RuppBeth Rupp
12U AA Mixed (Carbone)12U2012-2013AAMichael Carbone Laura Dermody
12U AA1 (Ferreri)12U2012AAMike Ferreri Jeffrey Reinholtz
12U AA2 (Parker)12U2012AAMatt ParkerBob Shoemaker
12U AAA (Utberg)12U2012AAAaaron utbergNicole Utberg
12U Girls TI TB (Eichman/Lovier)12U2012-2013Girls Elena EichmannKristen Brolsma
13/14U AA Mixed (Renelt)14U2010 & 2011AAJeffrey ReneltAlexandria Schwartzbeck
13U A (Auerhahn)13U2011AATimothy Auerhahn Lorraine Gough
13U AA1 (Obstarczyk)13U2011AAJonathan ObstarczykLiz Weiermiller
13U AA2 (Wicker)13U2011AAGregory WickerDonna Johnson
13U AAA (Topor)13U2011AAA TBJeffrey ToporJosh Myers
14U (Bertram)14U2010 & 2011HouseMelissa BertramChris Marinucci
14U (Nixon)14U2010 & 2011House Jon NixonLarry Justice
14U (Zizzi)14U2010 & 2011HousePeter ZizziBeth Cunico
14U AA1 (Allen)14U2010AA David AllenKevin Moravec
14U AA2 (Bottoni)14U2010AASteve Bottoni
14U AAA (Economides)14U2010AAAAlex EconomidesJoe Joseph
14U Tier I TB (Mcdonald)14U2010GirlsScott McDonald Matthew Jackson
14U Tier II (DiNicola)14U2010Girls Bob DiNicolaAmanda Kuhlenbeck
15/16U Mixed AA (Napieralski)16U2008 & 2009AAMike NapieralskiJDale Berner
15U AA1 (Simmons)15U2009AAJason SimmonsAbi Landon
15U AA2 (Smith)15U2009AAJeffrey SmithApril Wiesner
15U AAA (Wilkins)15U2009AAAShawn WilkinsKira Allen
16U AA (Dennis)16U2008AATrevor DennisAly Marshall
16U AA2 (McClenin)16U2008AAAndrew McCleninLynn McClenin
16U Tier I TB (Gibson/Gionta)16U2008Girls T1Alyssa GibsonStephen Gionta
16U Tier II (Nolan)16U2008Girls T2Val Nolan Scott Powell
18U (Reif)18U2006 -2009HouseRon Reif
18U (Stauffer)18U2006 -2009HouseKent Stauffer Katie Short
18U AA1 (Pierandri)18U2006 - 2007AANicholas PierandriLindsay Stearns
18U AA2 (Nestler)18U2006 - 2007AAEric NestlerJustin Bennett
18U AAA (DiLiberto)18U2006 - 2007AAAJames DiLibertoRobyn MacBride
19U Girls (Miller/VanZeilen)19U2005 -2009GirlsAbby MillerLori Ritzel